O mnie…

Kilka słów o mnie…. To będzie trudne. A więc strona na której jesteś drogi internauto jest formą materializacji mojej pasji podróżniczej. Znajdziesz tutaj sporo o podróżach, dalekich krajach i historii miejsc do których udaje mi się w bardziej lub mniej szczęśliwy sposób dotrzeć. Zawsze staram się, aby podane informacje były nie tylko ciekawe, ale też przydatne dla osób, które chciałyby odwiedzić miejsca w których byłem. Pasja podróżowania sprawiła, że udało mi się napisać kilka przewodników turystycznych oraz uruchomić księgarnię dla podróżników, która oferuje nie tylko przewodniki, ale także mapy. Znajdziesz ją pod adresem:

www.ksiegarniaglobtrotera.pl

…z podróżniczej pasji i chęci oszczędzania pieniędzy na biletach lotniczych stworzyłem projekt Biblii Taniego Latania. Więcej informacji na stronie :

www.BibliaTaniegoLatania.pl

…z podróżniczej pasji i chęci oszczędzania pieniędzy na hotelach stworzyłem projekt Biblii Taniego Latania. Więcej informacji na stronie :

www.BibliaTaniegoSpania.pl

W końcu ponieważ nie każdy musi lubić i chcieć czytać grube książki, od czasu do czasu organizuję szkolenia online o tanim a nawet darmowym podróżowaniu. Aktualne szkolenie znajdziesz w menu na górze strony.

…ach zapomniałbym 😉 Jeśli chodzi o podróże to kieruję się zasadą :

„Po co mam się śpieszyć? Któregoś dnia i tak dotrę tam, gdzie trzeba…”

Skoro drogi internauto przeczytałeś do końca stronę „O mnie” – ufam, że Cię nie zanudziłem – to już wiesz kim jestem. Zapraszam do lektury mojego bloga i po prostu – zaglądania czasami na moją stronę internetową. Będzie mi miło jeśli polubisz mój profil na Facebook. Jeśli zaś chcesz być zawsze na bieżąco z tym co umieszczam na blogu, zapisz się proszę do Newslettera. Wystarczy, że zostawisz niżej swój adres e-mail, a gdy tylko pojawi się nowy wpis, od razu otrzymasz informację o tym: