Biblia Taniego Latania i nieco refleksji osobistych

Siedzę sobie przy biurku, gapiąc się na marcowy Poznań. Wyszło słońce, które nieco bardziej optymistycznie nastraja do życia. Zimno, stanowczo za zimno jak na mój gust. Po powrocie ze Sri Lanki znów wróciłem do organizowania szkoleń online. No może nie tyle wróciłem, co udaje się je robić w nieco bardziej „cywilizowanych” warunkach. Próby robienia szkolenia z hotelu w Colombo jakkolwiek są ciekawym przeżyciem (różnica czasu sprawia, że umysł już niezbyt świeży, a komary potrafiły wypić ogrom krwi w czasie 45 minut zajęć) to nie pozwalał na w pełni optymalne przekazanie wiedzy. Zatem rozwijam dzielnie projekt Biblii Taniego Latania. Jak narazie FanPage książki polubiło ponad 12 tysięcy ludzi i liczba ta stale rośnie. Do tego prawie 1700 osób jest w grupie na Facebooku przeznaczonej dla czytelników. Całkiem nieźle jak na 4 miesiące realnego istnienia na rynku. Swoją drogą, szukanie błędów taryfowych to całkiem przyjemna i uzależniająca zabawa. Wraz z tym jak wgłębiam się w temat, stawiam sobie coraz wyższe wymagania… Latać po Polsce za 5 euro? Toż to się nie godzi! Chciałoby się za 1 euro! W międzyczasie udzieliłem wywiadu – jak to ładnie brzmi – dla serwisu AkademiaInternetu, który można przeczytać TUTAJ

Poza Biblią Taniego Latania dzieje się ogromnie wiele innych rzeczy. Kończymy prace nad przewodnikami po Gwatemali i Belize, planuję kolejne wyjazdy. Z rzeczy pewnych jest to, że w maju na kilka dni wybiorę się do Tallina naszym rodzimy LOT-em (cena biletu 12 euro w dwie strony). W październiku lecimy zaś na Filipiny na prawie 2 tygodnie. Koszt przelotu zamknie się w około 50 euro za osobę! Zastanawiam się, jak będą wyglądały wyprawy wakacyjne. Jak zwykle – w dużej mierze będzie to uzależnione do tego, gdzie będzie można polecieć za grosze… może Borneo za 150 euro w dwie strony? J Oj, dzieje się. Póki co siedzę jednak nad mapami regionu Cayo (w Belize) i staram się tak zaplanować układ przewodnika, aby zwiedzanie nie było mordęgą dla przeciętnego zjadacza chleba. Kilka słów o wakacyjnym wyjeździe do Ameryki Środkowej.

A teraz wracam do pracy. Zapraszam na szkolenie online o tanim lataniu. Bieżący harmonogram znajduje się TUTAJ. No i nie mógłbym nie zaprosić do lektury Biblii Taniego Latania – link TUTAJ.

Comments

comments